Регуляторні акти

Повідомлення:

Про оприлюднення проекту регуляторного акту: рішення Яхниківської сільської ради «Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2019 рік».
Стислий виклад змісту проекту: затверджуються ставки та пільги зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, як складової податку на майно.
Поштова та електронна адреса розробника проекту – Виконавчого комітету Яхниківської сільської  ради, до якого відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» надсилаються зауваження та пропозиції – 37212, с.Яхники, вул.Ногина,10, е-пошта: sr.yakhniky@gmail.com
Інформація про спосіб оприлюднення проекту регуляторного акту та відповідного аналізу регуляторного впливу - проект регуляторного акту буде розміщено 12.06.2018р. на веб-сайті Яхниківської сільської ради ( yahnyki.rada.org.ua ).
Інформація про спосіб надання фізичними та юридичними особами, їх об'єднаннями зауважень та пропозицій - зауваження і пропозиції щодо оприлюдненого проекту регуляторного акту, внесеного на розгляд сесії ради, та відповідного аналізу регуляторного впливу надаються фізичними та юридичними особами, їх об'єднаннями розробникові цього проекту шляхом повідомлення на поштову чи електронну адресу розробника проекту.

Проект рішення:

Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно,відмінне від земельної ділянки на території Яхниківської сільської ради на 2019 рік.

АНАЛІЗ  РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ проекту рішення Яхниківської сільської  ради «Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2019 рік»

Повідомлення:

Про оприлюднення проекту регуляторного акту: рішення Яхниківської сільської ради «Про встановлення ставки акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів на 2019 рік та затвердження Положення про встановлення ставки акцизного податку з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів та порядок його справляння».
Стислий виклад змісту проекту: затверджуються ставки акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів на 2019 рік та Положення про встановлення ставки акцизного податку з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів, яким встановлюються об'єкти оподаткування, платники податку, база оподаткування, ставка податку та порядок обчислення суми податку

Проект рішення:

Визначення та аналіз проблеми, яку пропонується розв'язати шляхом державного регулювання.

Повідомлення:

Про оприлюднення проекту регуляторного акту: рішення Яхниківської сільської ради «Про встановлення ставок єдиного податку на 2019 рік та затвердження Положення про єдиний податок».
Стислий виклад змісту проекту: затверджується Положення про єдиний податок, яким встановлюються об'єкти оподаткування, платники податку, база оподаткування, ставка податку та порядок обчислення суми податку.

Проект рішення про встановлення розміру ставки єдиного податкуна 2019 рік

Повідомлення:

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту: рішення Яхниківської сільської ради  «Про встановлення транспортного податку на 2019 рік та затвердження Положення про порядок нарахування та сплати транспортного податку, як складової податку на майно»
Стислий виклад змісту проекту: затверджується Положення про встановлення ставки транспортного податку, як складової податку на майно, яким встановлюються об'єкти оподаткування, платники податку, база оподаткування, ставка податку та порядок обчислення суми податку.

Проект рішення:

Про встановлення транспортного податку на 2019рік та затвердження Положення про порядок нарахування та сплати транспортного податку, як складової податку на майно

Повідомлення:

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту: проект рішення Яхниківської сільської ради «Про встановлення  ставок та пільг зі сплати земельного податку на тереторії Яхниківської сільської ради  на 2019 рік».
Стислий виклад змісту проекту: встановлюються ставки земельного податку за земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких проведено в адміністративних межах с.Яхники, с.Шмиглі та с.Романиха. В тому числі: юридичним та фізичним особам, фізичним особам-підприємцям, земельні ділянки в яких знаходяться в постійному користуванні та у приватній власності. Ставки земельного податку визначені по землях сільськогосподарського призначення, землях житлової та громадської забудови, промисловості, транспорту, зв'язку, оборони, енергетики, природно- заповідного фонду, землі іншого природоохоронного призначення, землі рекреаційного, землі історико - кулитурного призначення, землі лісогосподарського призхначення, землі водного фонду.

Проект рішення:

Про встановлення  ставок та пільг зі сплати земельного податку на території Яхниківської сільської ради  на 2019 рік

Повідомлення:

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту: проект рішення Яхниківської сільської ї ради «Про  затвердження   ставок  орендної плати  у  відсотках  до нормативної   грошової  оцінки   земель  населених  пунктів  Яхниківської  сільської ради   на  2019 рік»
Стислий виклад змісту проекту: встановлюються ставки орендної плати за земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких проведено в адміністративних межах Яхниківської сільської ради. В тому числі: юридичним та фізичним особам, фізичним особам-підприємцям, земельні ділянки в яких знаходяться в користуванні на умовах оренди. Ставки орендної плати визначені по землях сільськогосподарського призначення, землях житлової та громадської забудови, промисловості,  зв'язку, енергетики.