Місцеві податки на 2020рік

Місцеві податки на 2020 рік

Про встановлеуння ставки акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів на території Яхиківської сільської ради на 2020 рік

Додаток

Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Яхниківської сільської ради на 2020 рік.

Додаток

Про встановлення розміру ставок єдиного податку на території Яхниківської сільської   ради на 2020рік.

Додаток

Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно,відмінне від земельної ділянки на території Яхниківської сільської ради на 2020 рік.

Додаток

Про встановлення транспортного податку на території Яхниківської сільської ради на 2020 рік.

Додаток

Про встановлення ставки туристичного збору на території Яхниківської сільської ради на 2020  рік.

Додаток

Про затвердження ставок орендної плати у відсотках до нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Яхниківської сільської ради  на 2020 рік.