Рішення виконавчого комітету

Засідання виконавчого комітету від 16.03.2020 року

1. Про запобігання поширенню на терирії Яхниківської  сільської ради корона вірусу COVID-19.

Засідання виконавчого комітету від 28.02.2020 року

1. Про підготовку клубних заходів до творчих звітів.

2. Про уточнення адреси розташування житлової будівлі.

3. Про забезпечення безкоштовним харчуванням дітей  з малозабезпеченої сім'ї в ЗДО  «Лісовий дзвіночок».

4. Про забезпечення безкоштовним харчуванням дітей, батьки яких або особи, що їх заміняють, є мобілізованими, відрядженими для участі в антитерористичній операції або являються учасниками антитерористичній операції.

Засідання виконавчого комітету від 31.01.2020 року

1. Про підсумки роботи виконавчого комітету Яхниківської сільської ради за 2019 рік
  2. Про визначення видів робіт та перелік об’єктів для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт на території  Яхниківської сільської ради на 2020 рік
  3. Про визначення видів робіт та перелік об’єктів для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді (оплачуваних) суспільно-корисних робіт на території Яхниківської сільської ради на 2020 рік
  4. Про визначення видів робіт та перелік об’єктів для осіб, засуджених до громадських робіт на території Яхниківської  сільської ради на 2020 рік
  5. Про зміну поштової адреси.
  6.  Про надання матеріальної допомоги учасникам бойових дій в Афганістані.
  7. . Про затвердження Плану заходів щодо запобігання та протидії корупції в Яхниківській  сільській раді на 2020 рік.
  8.  Про створення комісії з питань техногенно – економічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо локалізації аварій рівня «В» на підприємствах розташованих на території Яхниківської сільської ради.
  9.  Про забезпечення безкоштовним харчуванням дітей з малозабезпечених та багатодітних сімей (три та більше дитини) в ЗДО  «Лісовий дзвіночок».
  10. Про забезпечення безкоштовним харчуванням дітей, батьки яких або особи, що їх заміняють, є мобілізованими, відрядженими для участі в антитерористичній операції або являються учасниками антитерористичній операції.
  11.  Про  надання дозволу на проведення земляних робіт .