31 сесія від 28.02.2019

1. Звіт про виконання бюджету за 2018 рік

2. Про уточнення показників місцевого бюджету на 2019 рік.

3. Про встановлення ставки туристичного збору на території Яхниківської сільської ради на 2019 рік.

4. Про внесення змін до рішення  22 сесії 7 скликання від 19.06.2018року «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Яхниківської  сільської ради на 2019 рік»

5. Про затвердження Програми зайнятості на 2019 рік.

6. Про затвердження Програми розвитку первинної медико – санітарної допомоги на території Яхниківської сільської ради на 2019 рік.

7.Про затвердження  кошторисної документації  на поточний ремонт вуличного освітлення в с.Яхники, Лохвицького району, Полтавської області(КТП- 206, КТП-218,КТП – 205, КТП-207, КТП – 212, КТП- 220).

8. Про затвердження  кошторисної документації  об’єкта будівництва поточний ремонт пам’ятника загиблим воїнам в роки Великої Вітчизняної війни в с. Яхники.

9. Про затвердження проектно – кошторисної документації об’єкта будівництва «Капітальний ремонт глядацького залу з допоміжними приміщеннями Яхниківського СБК в с. Яхники по вул. Сердюка,54, Лохвицького району Полтавської обл.»

10. Про надання субвенції відділу освіти Лохвицької РДА для Яхниківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

11. Про надання субвенції Лохвицькій районній раді на спів фінансування Районної цільової програми для придбання службового житла особам рядового і начальницького складу Лохвицького РС ГУ ДСНС України в Полтавській області.

12. Про  надання матеріальної допомоги учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та членам  сімей померлих.

13. Про внесення змін до штатного розпису апарату Яхниківської сільської ради.

14. Про присвоєння рангу сільському голові Сердюк Наталії Миколаївні.

15.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність гр.. Харченко Станіславу Васильовичу.

16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність гр.. Харченко Станіславу Васильовичу.

17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність гр.. Харченко Станіславу Васильовичу.

18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність гр.. Харченко Станіславу Васильовичу.

19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність гр.. Маценко Василю Віталійовичу.

20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність гр.. Маценко Василю Віталійовичу.

21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність гр.. Маценко Василю Віталійовичу.

22. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Козицькому Леоніду Миколайовичу.

23. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Горбоконю Миколі Івановичу.

24. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Шевченко Василю Григоровичу.

25. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Сергієнко Василю Івановичу.

26. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Недосєці  Юрію Миколайовичу.

27. Про припинення права постійного користування земельними ділянками.