Рішення виконавчого комітету

Засідання виконавчого комітету від 27.09.2019 року

1.  Про підготовку установ і організацій сільської ради до опалювального сезону 2019-2020 рр..

2. Про підготовку до відзначення Дня села Яхники в 2019 році.

3. Про забезпечення безкоштовним харчуванням дітей з малозабезпечених сімей  в ЗДО  «Лісовий дзвіночок» .

4. Про  надання дозволу на проведення земляних робіт .

5. Про затвердження плану засідань виконкому на ІV квартал 2019 року.

Засідання виконавчого комітету від 30.08.2019 року

1.Про забезпечення безкоштовним харчуванням дитини з малозабезпеченої сім'ї в ЗДО  «Лісовий дзвіночок» .

2. Про повідомну реєстрацію змін та  доповнень до Колективного договору між адміністрацією та трудовим колективом ТОВ «ПРОМ-ЕНЕРГО ПРОДУКТ».

Засідання виконавчого комітету від 31.07.2019 року

1.Про виконання заходів, спрямованих  на запобігання та протидію корупції.

2. Про присвоєння  адреси об’єктам нерухомого майна.

Засідання виконавчого комітету від 26.06.2019 року

1.Про організацію громадських робіт  у липні 2019   року.

2. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна «Тракторна бригада»

3. Про затвердження плану засідань виконкому на ІІІ квартал 2019 року.

Засідання виконавчого комітету від 29.05.2019 року

1.Про  визначення   уповноважених   для     проведення  обліку дітей та визначення територій обслуговування.

2. Про визначення місць масового відпочинку населення на водних об’єктах  Яхниківської  сільської  ради

3. Про організацію громадських робіт  у червні 2019   року.

Засідання виконавчого комітету від 24.05.2019 року

1. Про виділення місць для розміщення агітаційних матеріалів в населених пунктах сільської ради.

Засідання виконавчого комітету від 26.04.2019 року

1.Про підготовку до відзначення 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

2. Про організацію громадських робіт  у травні 2019   року.

3. Про забезпечення безкоштовним харчуванням дитини   з малозабезпеченої сім'ї в ЗДО  «Лісовий дзвіночок» .

4. Про розгляд заяви Маценка Василя Віталійовича  про виплату йому допомоги на поховання брата Артеменко Олександра Олексійовича, який  помер  02.04.2019 року і на день смерті ніде не працював.

5. Про виведення із членів особисто селянського господарства гр.. Панченко О.М.

6. Про надання дозволу Лазоренко Ганні Андріївні на здачу ритуального металобрухту.

7. Про надання матеріальної допомоги учаснику бойових дій у  Другій світовій війні 1939-1945рр.

8. Про присвоєння поштової адреси земельним ділянкам.

Засідання виконавчого комітету від 29.03.2019 року

1. Про проведення двомісячника чистоти і озеленення по Яхниківській сільській раді.

2.  Про надання дозволу на видалення зелених насаджень на території Яхниківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

3. Про забезпечення безкоштовним харчуванням дитини   з малозабезпеченої сім'ї в ЗДО  «Лісовий дзвіночок» .

4. Про організацію громадських робіт  у квітні 2019   року.

5. Про зміну поштової адреси

6. Про затвердження плану засідань виконкому на ІІ квартал 2019 року.

Засідання виконавчого комітету від 28.02.2019 року

1. Про виведення із членів особисто селянського господарствагр. Пастернак М.О.

2. Про забезпечення безкоштовним харчуванням дітей  з малозабезпеченої сім'ї в ЗДО  «Лісовий дзвіночок» .

Засідання виконавчого комітету від 30.01.2019 року

1. Про види суспільно-корисних робіт та перелік об’єктів для відбування громадських робіт особами, яким призначені громадські роботи, як покарання чи адміністративне стягнення на території Яхниківської  сільської ради Лохвицького району у 2019 році

2. Про надання матеріальної допомоги учасникам бойових дій в Афганістані.

3. Про затвердження Плану заходів щодо запобігання та протидії корупції в Яхниківській  сільській раді на 2019 рік.

4. Про створення комісії з питань техногенно – економічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо локалізації аварій рівня «В» на підприємствах розташованих на території Яхниківської сільської ради.

5. Про забезпечення безкоштовним харчуванням дітей з малозабезпечених та багатодітних сімей (три та більше дитини) в ЗДО  «Лісовий дзвіночок» та Яхниківській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

6.Про забезпечення безкоштовним харчуванням дітей, батьки яких або особи, що їх заміняють, є мобілізованими, відрядженими для участі в антитерористичній операції або являються учасниками антитерористичній операції.